0
Sepetim
؋ 0
    Sepette ürün yok.

Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ KOŞULLARI:

Tüm ürünler, üretici firmaların garantisi altındadır, açık bir şekilde aksi belirtilmediği sürece. Ürün teslimatı sırasında kargo görevlisiyle birlikte ürünü mutlaka kontrol etmelisiniz. Herhangi bir hasar veya eksiklik tespit ettiğinizde, kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan herhangi bir değişiklik, ürünün deforme olması veya orijinal dizayn veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İADE KOŞULLARI:

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişim sonrasında, kargo şirketi aracılığıyla bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Ancak, üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklanıyorsa veya 7 günlük süre içinde ürün kullanılmışsa, ürünün iadesi ve değişimi yapılmayacaktır. Ürün iadesi ve değişimi için “Tüketicileri Koruma Yasası” kapsamında belirlenen şartlar geçerlidir.

Lisans Bayi olarak, müşterilerimizin haklarına saygı duyuyoruz ve ürünlerimizin güvenilirliği konusunda garanti veriyoruz. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Etiketler